مشاوره تلفنی و خرید با 08734266766 و 08734267776

Product was successfully added to your shopping cart.

ضمانت 120 درصد اصالت چیست ؟


از خرید تضمین می‌کند که تمامی محصولات ارائه شده ، ساخت شرکت اصلی سازنده با هولوگرام و برچسب معتبر می‌باشند. جهت اطمینان از این که کشور سازنده کالا همانی است که بر روی برچسب درج شده می توانید شماره سریال را به سایت رسمی شرکت تولید کننده ایمیل کنید تا آن ها اصالت کالا را تایید کنند « معمولاً از یک هفته تا 14 روز زمان می برد ».
توجه به این نکته بسیار پر اهمیت است که کشور سازنده در اصل بودن کالا بی تاثیر است و برندهای معتبر تضمین کننده‌ی کیفیت کالا هستند. در حال حاضر بسیاری از کالا هستند که تنها جهت خط تولید ارزانتر در چین تولید می‌شوند، که این نشان از کالای غیر اصل نیست. در کنار این که ما اصالت کالاهای خود را تضمین می‌کنیم، در صورت نیاز 18 ماه گارانتی، 5 سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان با هزینه قابل انجام است. تا جایی به اصالت کالای خود اطمینان داریم که پیشنهاد می کنیم اگر دوست دارید هنگام تحویل گرفتن کالا یک سرویس کار وارد بیاورید کالا را تست کرده و بعد تحویل بگیرید . با این وجود با خیال راحت می‌توانید کالاهای مورد نیاز خود را از از خرید خریداری کنید.


دوست دارید در هر خرید 20 درصد بیشتر سود کنید!

ما آن چنان به اصل بودن کالاهای خود اطمینان داریم که در صورت تایید عدم اصالت، با خوشحالی 120 درصد از پول شما را باز می‌گردانیم. اگر پس از خرید کالا، احساس کردید که کالای تحویل داده شده با تعهدات ما در مورد اصالت کالا مغایرت دارد و عدم اصالت کالا توسط دو نفر از متخصصین این حوزه تایید شود، پول شما همراه با 20 درصد بیشتر از پرداخت ، به شما برگردانده خواهد شد.


« این روش بیان تشکر ماست به خاطر اینکه حداقل فرصتی به ما دادید »
تست سلامت و تضمین اصالت کالا

ما در تست سلامت شعار نمی دهیم، به جای شما عمل می کنیم.


یکی از اهداف فروشگاه اینترنتی از خرید آسودگی شما در خرید و جلب رضایتتان و در نتیجه دریافت کالای سالم است لذا ما تمام سعی خود را به کار گرفته ایم تا با ارائه ی خدمات و سرویس های فراتر از بازار، شرایط مطلوب و امن را برای خرید اینترنتی هر چه بهتر در اختیار شما قرار دهیم.