مشاوره تلفنی و خرید با 08734266766 و 08734267776

Product was successfully added to your shopping cart.

خرید ظرفشویی

ماشین ظرفشویی

خرید بر اساس قیمت

خرید بر اساس ظرفیت و نوع

خرید بر اساس برند

خرید ماشین ظرفشویی در ازخرید دات کام

خرید ماشین ظرفشویی و وجود آن در هر خانه ای ضروری به نظر می رسند. شستن ظروف با دست علاوه بر این که کاری طاقت فراست موجب به خطر انداختن سلامت پوست هم می شود، به همین دلیل ظرفشویی ها می توانند بهترین کمک یار بانوی ایرانی باشند. ظرفشویی ها با اشکال و اندازه مختلف ساخته می شوند تا اشخاص بتوانند با توجه به مساحت و فضای آشپزخانه خود، به خرید ماشین ظرفشویی بپردازند. این دستگاه پر کاربرد در نوع های رومیزی، مبله و توکار ساخته می شوند. ماشین ظرفشویی رومیزی برای اشخاصی ساخته شده که در خانه شان با محدودیت فضا رو به رو هستند زیرا این دستگاه به فضای کمی برای نصب نیاز دارد؛ ظرفیت های ارائه شده برای این نوع ظرفشویی 6 و 8 نفره می باشد که برای خانواده های کم جمعیت بسیار ایده آل است. ماشین ظرفشویی توکار به درد کسانی می خورد که به دکوراسیون آشپزخانه شان بسیار اهمیت می دهند، برای این نوع ظرفشویی ها لازم است طراحی کابینت متناسب با آن صورت گیرد.از پر استفاده ترین ظرفشویی ها، نوع مبله می باشد که اکثرا در ظرفیت های 13 و 14 نفره ساخته می شوند.

تنوع ماشین ظرفشویی به نوع آن ها ختم نمی شود، در واقع اشخاص هنگام خرید ظرفشویی با تنوعی از برند و مدل رو به رو خواهند بود. از برند های سرشناسی که در زمینه تولید ظرفشویی فعالیت دارند می توان به ال جی « LG »، سامسونگ « samsung »، بوش « Bosch »، بکو « Beko » و ... اشاره داشت. اکثر ماشین ظرفشویی ها مجهز به برنامه های مختلف جهت تسهیل در شستشو می باشد و هر کدام از برند های سازنده برای جلب نظر مشتری ظرفشویی هایشان را مجهز به امکانات مختلف می کنند که در ادامه اشاره جزئی به برخی از امکانات خواهیم داشت. با خرید ماشین ظرفشویی ال جی از امکاناتی نظیر: موتور دایرکت درایو « Direct Drive Motor »، عیب یاب هوشمند « Diagnos Smart »، جهت های مختلف اسپری آب، برنامه ی نیمه بار « half load » و ... برخوردار خواهید شد. ماشین ظرفشویی سامسونگ هم مجهز به برنامه و امکاناتی نظیر سیستم واتروال « WaterWall »، سیستم StormWash ، برنامه ی نیمه بار « Half Load »، شستشوی اسمارت و ... غیره می باشد.

ماشین ظرفشویی بوش نظیر دو برند فوق دارای امکانات ویژه و متنوعی از قبیل: سیستم ضد نشت آب « Aqua Stop »، سیستم اکتیو واتر « ActiveWater »، موتور EcoSilence، سیستم سبد VarioFlex، و برنامه های مختلف است. اگر در میان این همه تنوع برای خرید ماشین ظرفشویی سردرگم شده اید، فروشگاه ازخرید دات کام می تواند در انتخاب بهترین ظرفشویی شما را یاری رساند. متخصصان تیم ازخرید دات کام به بررسی دقیق مدل های مختلف پرداخته اند و با ارائه مشخصات کامل، نقد و بررسی تخصصی انتخاب را برایتان راحت تر خواهند کرد. اگر از اشخاصی هستید که قیمت ماشین ظرفشویی ملاک اصلی برای خریدتان است می توانید در این دسته قیمت ماشین ظرفشویی ال جی، قیمت ماشین ظرفشویی بوش و سایر برند ها را مشاهده نمایید. ببینید، بررسی کنید و خرید اینترنتی خوبی داشته باشید.